Wave Wave Wave

Aparaadi / kombineeritud maniküür

Maniküür rahvasuus tuntud kui ka vene maniküür ehk kuiv maniküür.

Maniküür rahvasuus tuntud kui ka vene maniküür ehk kuiv maniküür. Kuiv maniküüri korral ei leotada käsi vees. Lisaks kasutame kombineeritud maniküüris ka küünenahatangide abi. Kominbeeritud maniküüriga anname teie küüntele soovikohase kuju ning korrastame küünenahad aparaadi abil. See maniküüri liik annab parema võimaluse kanda geellakk võimalikult naha ligidale. Protseduur lõpeb rahustava käemassaažiga.

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastele oleme sisustanud mängutoa kus on võimalik aega sisustada kui laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Rattaga tulijad saavad jätta oma ratsu rattahoidjasse

Parkimine kõikidele klientidele on hoovis parkimiskaardi alusel tasuta. Parkimiskaardi saab klient salongist enne broneeritud teenuse algust. Tänaval saab argipäeviti kell 8.00-18.00 parkimiskella kasutades 90 minutit tasuta parkida, peale seda 1euro tunni eest.

Sissepääs salongi asub hoovipoolsest punasest uksest - kus on silt "varjend" - sealt edasi pääseb vasakpoolsest uksest koridori ja teisel korrusel rokiklubi ukse kõrvalt pääsebki salongi.