Wave Wave Wave

Depilatsioon

Sile nahk teeb su kauniks.

Depileerida võib nii kätelt, jalgadelt, näolt, kaenlaalustelt, rinnalt, seljalt kui ka bikiinipiirkonnast.

Tulemus näeb välja ilus, hoolitsetud ja sile. Samuti on lihtsam hoida hügieeni.

Miks valida raseerimise asemel depilatsiooni?
Raseerimise tulemus püsib 2-3 päeva, depilatsiooni toime on see eest keskmiselt 3 nädalat (bikiinipiirkonnas 2-3, jalgadel 3-4 nädalat). Pärast raseerimist tungivad tugevamate karvade puhul otsad välja juba järgmisel päeval ja efekt ongi kadunud. Samuti tekitab sagedane raseerimine nahaärritust.

Depilatsioonil eemaldatakse karv koos juurega mistõttu nahk jääb ilus ja sile. Regulaarselt depileerides väheneb karvade hulk ja nende tugevus.

Tundlikkuse vähendamiseks kasutame mõnusa leige temperatuuriga Lycon vahasid. Esmalt desinfitseerime soovitud piirkonna ning seejärel kanname peale pehme sooja vaha.  Lõpetuseks rahustame naha spetsiaalsete seerumite ja kreemidega, millel on põletikuvastane toime, mis niisutavad meeldivalt nahka ja aeglustavad karvade kasvu. Just tänu sellisele meetodile on võimalik eemaldada isegi 2mm karvakesed, jättes nahk ilusa ja hoolitsetuna.

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastele oleme sisustanud mängutoa kus on võimalik aega sisustada kui laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Rattaga tulijad saavad jätta oma ratsu rattahoidjasse

Parkimine kõikidele klientidele on hoovis parkimiskaardi alusel tasuta. Parkimiskaardi saab klient salongist enne broneeritud teenuse algust. Tänaval saab argipäeviti kell 8.00-18.00 parkimiskella kasutades 90 minutit tasuta parkida, peale seda 1euro tunni eest.

Sissepääs salongi asub hoovipoolsest punasest uksest - kus on silt "varjend" - sealt edasi pääseb vasakpoolsest uksest koridori ja teisel korrusel rokiklubi ukse kõrvalt pääsebki salongi.