Wave Wave Wave

Klassikaline pediküür

Pediküür on palju enamat kui vaid viilimine ja lakkimine.

Klassikaline pediküür

Jalahoolitsus, mille käigus antakse jalgadele esteetiline ja kaunis välimus. Hoolitsus sobib kõigile, kellele on oluline jalgade regulaarne kaunis väljanägemine. Jalahoolitsust alustatakse jalavanniga, seejärel korrastatakse küüned ja küünenahad. Nahapaksendite ja pahkunud naha eemaldamiseks kooritakse jalgu looduslike suhkrukristallidega koorijaga.

Hoolitsuse lõpetab kerge jalamassaaž jalakreemiga ning soovi korral lakitakse küüned. Tulemuseks on siidiselt pehmed ja kaunilt korras jalad.

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastele oleme sisustanud mängutoa kus on võimalik aega sisustada kui laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Rattaga tulijad saavad jätta oma ratsu rattahoidjasse

Parkimine kõikidele klientidele on hoovis parkimiskaardi alusel tasuta. Parkimiskaardi saab klient salongist enne broneeritud teenuse algust. Tänaval saab argipäeviti kell 8.00-18.00 parkimiskella kasutades 90 minutit tasuta parkida, peale seda 1euro tunni eest.

Sissepääs salongi asub hoovipoolsest punasest uksest - kus on silt "varjend" - sealt edasi pääseb vasakpoolsest uksest koridori ja teisel korrusel rokiklubi ukse kõrvalt pääsebki salongi.