Wave Wave Wave

Luxury spa pediküür

Luksus sinu jalgadele

Luxury spa pediküür

Jalad asetatakse jalavanni, millesse on lisatud surnumere mineraalidega vannisool (sisaldab magneesiumi, kaaliumi, kaltsiumi, rauda, kroomi, mangaani ja tsinki). See aitab jalgadel lõõgastuda ja taaselustada nahka. Järgneb küünte ja küünenahkade korrastamine ning paksendite eemaldamine. Soovi korral lakitakse küüned geellakiga. (tavalaki puhul kantakse lakk peale massaaži)

Jalgu kooritakse koorijaga, milles sisalduv kastroolõli stimuleerib naha loomulikke uuenemisprotsesse ja virsikuõli, mis pehmendab, niisutab ning kaitseb nahka külma ja tuule eest.

Sellele järgnev mudamähis vähendab lihaspinget, parandab vereringet, kiirendab ainevahetust, pehmendab, värskendab ja silub nahka. Kui mudamähis on maha pestud, siis kantakse jalgadele alfahüdroksühapetega (AHAS) jalamask. See stimuleerib rakkude teket, silub nahka ning niisutab sarvkihti. Lisaks hoiab see ära paksendite tekkimist.

Lõpetuseks on jalamassaaž lavendlilõhnalise jalakreemiga, mis rahutab kuivi ja väsinud jalgu. Küünenahad niisutatakse parfümeeritud küünenahaõliga.

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastele oleme sisustanud mängutoa kus on võimalik aega sisustada kui laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Rattaga tulijad saavad jätta oma ratsu rattahoidjasse

Parkimine kõikidele klientidele on hoovis parkimiskaardi alusel tasuta. Parkimiskaardi saab klient salongist enne broneeritud teenuse algust. Tänaval saab argipäeviti kell 8.00-18.00 parkimiskella kasutades 90 minutit tasuta parkida, peale seda 1euro tunni eest.

Sissepääs salongi asub hoovipoolsest punasest uksest - kus on silt "varjend" - sealt edasi pääseb vasakpoolsest uksest koridori ja teisel korrusel rokiklubi ukse kõrvalt pääsebki salongi.