Wave Wave Wave

Meeste pediküür

Pediküür meestele ei ole tänapäeval mingi peenutsemine.

Meeste pediküür

Pediküür meestele ei ole tänapäeval mingi peenutsemine, vaid lausa vajalik. Paljud mehed seda ka juba teavad ning on järjest rohkem hakanud hindama pediküüri teenusena. Juba sajandeid tagasi tehti härrasmeestele maniküüri-pediküüri. Kõik uus hästi unustatud vana, nagu öeldakse.

Klassikaline pediküüri käigus saavad jalad hoolitsetud ja esteetiliselt kauni välimuse. Jalahoolitsust alustatakse jalavanniga, millele järgneb küünte ja küünenahkade korrastus.  Seejärel kooritakse jalgu looduslike suhkrukristallidega koorijaga, mis aitab eemdaldada nahapaksendeid.

Hoolitsuse lõppeb jalgade kreemitamise ja kerge jalamassaažiga.

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastele oleme sisustanud mängutoa kus on võimalik aega sisustada kui laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Rattaga tulijad saavad jätta oma ratsu rattahoidjasse

Parkimine kõikidele klientidele on hoovis parkimiskaardi alusel tasuta. Parkimiskaardi saab klient salongist enne broneeritud teenuse algust. Tänaval saab argipäeviti kell 8.00-18.00 parkimiskella kasutades 90 minutit tasuta parkida, peale seda 1euro tunni eest.

Sissepääs salongi asub hoovipoolsest punasest uksest - kus on silt "varjend" - sealt edasi pääseb vasakpoolsest uksest koridori ja teisel korrusel rokiklubi ukse kõrvalt pääsebki salongi.