Wave Wave Wave

Näohooldus

Nägu on üks esimesi asju, mis meist kohtumisel silma jääb.

Näohooldustes kasutame professionaalset Itaalia kosmeetikatoodete sarja Byotead, mis on inspireeritud loodusest loomuliku ilu täiustamiseks. Byotea pöörab oma toodete valmistamisel maksimaalset tähelepanu koostisainete valikule andes selge eelistuse loodusliku päritoluga aktiivsetele toimeainetele. Tooted ei sisalda parabeene, parafiine, GMO-d, SLS-i, SLES-i ning on nikli suhtes testitud.

 

Klassikaline lõõgastav ja niisutav näohooldus

Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja on seega kõige turvalisem valik esimeseks näohoolduseks.

 

Näohooldus mehaanilise puhastusega

Näohooldus mehaanilise puhastusega algab naha pindmise puhastusega, nahk kooritakse ning sooja auruga avatakse poorid. Pooride puhastamisel kasutatakse spetsiaalset poorilusikat mille abil saavutame puhtad poorid. Mehaanilise puhastuse järgselt kantakse nahale rahustav mask ja kantakse kaitsev näokreem mis annab kaitse päikese ja keskkonna saaste eest.

 

Näohooldus mehaanilise puhastuse ja massaažiga

Näohooldus mehaanilise puhastuse ja massaažiga Lisaks mehaanilisele puhastusele järgneb lõõgastava massaaž. Lisaks kõigele eelnevale pakume näo-, kaela-, dekoltee- lõõgastavat massaazi, et ergutada vereringet ning elavdada naha toonust ning õlavöötme pingeid.

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastele oleme sisustanud mängutoa kus on võimalik aega sisustada kui laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Rattaga tulijad saavad jätta oma ratsu rattahoidjasse

Parkimine kõikidele klientidele on hoovis parkimiskaardi alusel tasuta. Parkimiskaardi saab klient salongist enne broneeritud teenuse algust. Tänaval saab argipäeviti kell 8.00-18.00 parkimiskella kasutades 90 minutit tasuta parkida, peale seda 1euro tunni eest.

Sissepääs salongi asub hoovipoolsest punasest uksest - kus on silt "varjend" - sealt edasi pääseb vasakpoolsest uksest koridori ja teisel korrusel rokiklubi ukse kõrvalt pääsebki salongi.