Wave Wave Wave

Juuste annetus

Aita neid, kes on juuksed kaotanud meditsiinilistel põhjustel.

Kogume juukseid, et toetada meditsiinilistel põhjustel juuksed kaotanud lapsi ja täiskasvanuid.

Parukate loomine on keeruline protsess. Ühe paruka valmistamiseks läheb vaja mitme annetaja juukseid jms. Annetataud juuste hulgast valitakse välja erinevatesse piirkondadesse kõige paremini sobivad juuksekarvad. Üht annetataud patsi saab kasutada mitme paruka tegemisel koos teiste annetajate juustega.  Sellel põhjusel ei ole kahjuks võimalik näidata valminud parukat.

NB! Juuste annetusega saab annetaja Nokturn Ilusalongi poolt tasuta lõikuse.

Millised juuksed annetamseks sobivad

  • Annetatavad juuksed peavad olema minimaalse pikkusega  30cm ja soovitavalt mitte värvitud ega lokitud. (erandkorras võib saata ka 20cm+ juukseid ja juukseid, mida on värvitud/toonitud, kuid tuleb juurde lisada märge, et on toonitud/värvitud )
  • Juuksed peavad olema päris st juuksepikendused ei sobi
  • Annetatavad juuksed peavad olema kokku seotud – juukseotsad ühes saba otsas ja lõikekoht teises otsas. Segamini läinud ja/või põrandalt kokku pühitud juuksed kahjuks ei sobi.
  • Juuksed ei tohi olla patsiks punutud.
  • Annetamiseks sobivad ka juuksed, mis on ära lõigatud juba aastaid tagasi.

Värvitud või keemiliselt töödeldud juukseid saab annetada juuksurite väljaõppeks ning kasutamiseks showdel ja teatrites. Kõik saadud tasud suunatakse parukate tegemise fondi.

Annetatud juukseid ei kasutata kommertseesmärgil

NB! Kui Nokturn Ilusalong ei sobi Teile mingil põhjusel annetamiseks siis vaadake siit informatsiooni teiste salongide kohta, kes annetuslõikuseid teostavad.

Juuste annetust korraldab ja viib läbi MTÜ  Sinu Juuksed
Loe MTÜ’st lähemalt www.sinujuuksed.ee

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastele oleme sisustanud mängutoa kus on võimalik aega sisustada kui laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Rattaga tulijad saavad jätta oma ratsu rattahoidjasse

Parkimine kõikidele klientidele on hoovis parkimiskaardi alusel tasuta. Parkimiskaardi saab klient salongist enne broneeritud teenuse algust. Tänaval saab argipäeviti kell 8.00-18.00 parkimiskella kasutades 90 minutit tasuta parkida, peale seda 1euro tunni eest.

Sissepääs salongi asub hoovipoolsest punasest uksest - kus on silt "varjend" - sealt edasi pääseb vasakpoolsest uksest koridori ja teisel korrusel rokiklubi ukse kõrvalt pääsebki salongi.