Wave Wave Wave

K18 juuksehooldus

K18 juuksehooldus on biomimeetiline juukseteadus ja parandab juuksed vaid 4 minutiga.

K18 juuksehooldus on biomimeetiline juukseteadus ja parandab juuksed vaid 4 minutiga.

K18 on omasuguste seas ainulaadne, patenteeritud bioaktiivne peptiid, mis sillutab tee uue generatsiooni juuksehooldusele. Ei mingit kosmeetillist keemiat, puhas bioteadus ja vastus selle ala tootmisharu ühele kauakestvale probleemile. – On aeg oma juuksed terveks teha!

Peale kümneaastast uuringut avastasid teadlased ühe ainulaadse peptiidühendi, mis parandab keemilisest, mehaanillisest ja kuumtöötlusest kahjustatud juuksed ja annab neile taas algse ja noorusliku välimuse.

Patenteeritud K18 peptiid ei ole ajutine lahendus. See on esimene toode, mis kasutab biomimeetikat parandamaks keratiinisidemed, mis on katkenud blondeerimise, värvimise ja keemilise töötluse tagajärjel.

Juuksed muutuvad taas tugevaks, siledaks ja elastseks, nähes välja nagu uued. Mida rohkem kahjustatud on juuksed seda muljetavaldavam on tagajärg.

Milleks ja kellele on mõeldud K18 tooted?

Kõikidele juuksetüüpidele ja igale põlvkonnale.
Kahjustatud juustele. Me kõik oleme kogenud juuksekahjustusi, mis on siis tingitud kas keemilisest töötlusest, mehaanilises- või kuumtöötlusest ja isegi keskkonnamõjudest. Aja jooksul need mõjutused lõhuvad meie juukseid. Selle tagajärjel kaotavad juuksed oma algse sära ja elastsuse, mis oli olemas enne kahjustusi.

On teada, et juukseid hoiavad koos kolme eri tüüpi sidemed, mis annavad neile struktuuri, tugevuse ja terviklikkuse. Soola ja vesinikusidemed on olulised, aga disulfiidide sidemed annavad juustele alustoe. Kui katkevad disulfiidsidemed, tekib juuste kahjustus kõigis kolmes juuksekihis korraga: kutiikulis, korteksis ja medullas
Ei oma tähtsust, kas juuksed on värvimata, peened, lokkis, sirged või keemiliselt töödeldud. Kahjustused tekivad samal moel molekulaarsel tasandil, mis toobki meid K18 juurde.

(pilt juuksstruktuurist võiks siin olla)

Kuidas toimib K18?

Juukseid on kõiige lihtsam ette kujutada paljude erinevate redelitena, mis on omavahel keerdunud ja moodustavad keratiinahela. Need redelid püsivad koos tänu disulfiid sidemetele. Need sidemed asuvad nii korteksis, medullas kui ka kutiikulis.

Kui redelid saavad kahjustada, siis on kahjustatud mitte ainult redelipulgad ja latid, vaid ka ühendused erinevatee redelite vahel, mis püsivad koos tänu elektrostaatilisele tõmbele.

Iga keemiline protsess millel on leeliseline keskkond, lõhub sideemeid mis hoiavad juukseid ilusana. K18 on esimene toode ajalloos, mis on võimeline looma uue sideme keratiinahelas. Ta teeb seda tungidees korteksisse ja taasluuees disulfiidisidemed keratiiniahela redelites. Juus saab sel viisil parandatud ning on tugev ja elastne.

Plex vs K18

Enamus vastavaid tooteid loob ajutise sideme redelipulkade vahele (kuulus disulfiididee ühenduslüli). Selline ühendus katkeb mõne ajapärast tänu leelise milleks on vesi ja šampoon toimelee, sest pole mehhanismi, mis hoiaks erinevaid redeleid koos. Seejärel muutuvad juuksed uuesti hapraks ja lõdvaks.

Mis teenustega sobib K18 kokku?

Helestamine / Blondeerimine
Värvimine
Keemiline lokk
Keratiini sirgendamine
Hooldus
Juukselõikus
K18 tooteid saab kasutada kõikides salongiteenustes.

K18 Kasutamine.

K18 sobib kasutada kõikides salongiteenustes. Vaid 4 minutiga saab täiustada valitud teenust ning pakkuda maksimaallset kaitset kliendi juustele. K18 ei lisata värvisegusse ning pole vajadust muuta tavapärast aktivaatorit. K18 ei muuda värvitooni ega mõjuta muul moel teenuse kulgu, kui siis ainult nelja lisaminuti näol. K18 on ülikontsentreeritud, kasutamisel kehtib reegel: vähese kogusega jõuame kaugele. – Mis on suurepärane, sest toodet kulub vähe !

Mis teenuste valimisel saab K18 hooldust meie salongis?

Juuste blondeerimine või helestamine koos kaitsva K18 hooldusega.
Juuste tumedaks või toon-toonis värvimine koos K18  hooldusega.
K18 Juuksehooldus
K18 juuksehooldus koos lõikusega

Korduma kippuvad küsimused

K18 ei sisalda:

 • Parabeene
 • Sulfaate
 • Silikoone
 • Ftalaati
 • Naatriumkloriidi
 • Tehisvärve
 • Formaldehüüdi ja selle saadusi

K18 on

 • Taimne
 • Värvile ohutu
 • valmistatud Kanadas
 • loomade peal katsetamata

Mis on K18 pH?

K18 maski pH on 5.0-6.0 ja K18 Mist pH on 7.5-8.0

Mida sisaldab K18?

K18 MaskWater (Aqua) (Eau), Alcohol Denat, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Cetyl Esters, Behentrimonium Chloride, Polysorbate 20, SH-Oligopeptide-78, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Isopropyl Alcohol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol
(Koostise selgitus vajadusel)

K18 Mist

Water (Aqua) (Eau), Alcohol Denat, Propylene Glycol, Polysorbate 20, SH-Oligopeptide-78, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Hydroxide, Fragrance (Parfum), Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol.

Mis on K18Hair?

K18Hair on juuksehooldusfirma, mis omab patendeeritud juuksehooldus tehnoloogiat, millel on kliiniliselt tõestatud omadus parandada keemilisest, termilisest, mehaanilisest ja keskkonnast tekitatud juuksekahjustused. K18 koosneb kahest tootest, mida kasutatakse kõikide keemiliste töötluste puhul.

K18 Mask – progresseeruv hooldus, mida saab kasutada kas kodus või salongis professionaalse teenusena;

K18 Mist – professionaalne toode, mida kasutatakse salongis enne keemilist töötlust.

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastel on võimalik mängida või multikaid vaadata seni, kuni laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Parkimine Lossi tänaval 15 minutit tasuta. Asume kesklinnas A-piirkonnas, Heino Elleri muusikakooli vastas.

Lähimad 90 min. parklad on järgmised:
1. Linnaraamatukogu parkla "Magistri"
2. J. Liivi (ja J.Liivi tn 2 kõrval)
3. K.E. von Baeri (Näituse-Oru), tenniseväljaku kõrval
3. Vallikraavi tn algus (Pepleri-K.E.von Baeri)
4. J.W.F. Hezeli tn (8 kohta)