Wave Wave Wave

Juuste värvimine

Juuste värvimisel kasutame kvaliteetseid, professionaalseid Goldwell juuksevärve. Teenuse üheks osaks on ka lõõgastav peanaha massaaž.

Juuste värvimine

Teenuse lõpetab juuste viimistlemine vastavalt kliendi soovile. Et juuksevärv püsiks kirgas ja kaunis, soovitame juuksevärvi värskendada iga 6 nädala järel ning lisateenusena soovitame valida soovi korral intensiivse joico juuksehoolduse.

Teenuse aeg 2h – 2h 30min

Olaplex või Joico hooldus

Iga juuksevärvimise teenusega soovitame klientidele kas Olaplexi või Joico hooldust, et tulemus püsiks kaua ning juuksed oleksid terved.

Juukse värvmine komplektteenusena

Juuksevärvimise vahepeale on võimalik võtta komplekt teenusena teisi meie salongis pakutavaid iluteenuseid.

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastele oleme sisustanud mängutoa kus on võimalik aega sisustada kui laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Rattaga tulijad saavad jätta oma ratsu rattahoidjasse

Parkimine kõikidele klientidele on hoovis parkimiskaardi alusel tasuta. Parkimiskaardi saab klient salongist enne broneeritud teenuse algust. Tänaval saab argipäeviti kell 8.00-18.00 parkimiskella kasutades 90 minutit tasuta parkida, peale seda 1euro tunni eest.

Sissepääs salongi asub hoovipoolsest punasest uksest - kus on silt "varjend" - sealt edasi pääseb vasakpoolsest uksest koridori ja teisel korrusel rokiklubi ukse kõrvalt pääsebki salongi.