Wave Wave Wave

Naiste juukselõikused

Juukselõikuse käigus korrigeeritakse ja värskendatakse varasemat lõikust vastavalt sinu soovidele.

Naiste juukselõikused

Kui sa oled leidnud oma kindla stiili ja sobiva juukselõikuse ning soovid seda hoida ilusat ja hästi hoidvat juukselõikust, siis mudellõikus on just sulle. Turguta ja hoolda oma lemmikut stiili meie kogenud juuksurite käe all.

Kukla ja äärte piiramise teenus on loodud naistele, kes on keskmisest julgemad ja kannavad uhkusega Undercut või sidecut nimelist lõikust.
Või naistele, kel on lühike poisipea ja lõikus iseenesest on meelepärane aga on härima hakanud väljakasvanud juuksed, mis langevad kõrvadele ja kaelale.

Tuka lõikus on nagu nimigi ütleb – ainult tuka lõikus. See sisaldab endas ka vajadusel näo äärsete juuste kokkuviimist.

Juuste otste lõikus on juuste pikkuse kärpimine kaks kuni kolm sentimeetrit otstest. enamasti on lõikusjoon kas sirge või kerges kaares.

Eakate juukselõikus on ükskõik milline juukselõikuse teenus eakale naiskodanikule – hind on sõltumata lõikuse stiilist sama ja sisaldab ka vajadusel juustepesu.

Mõnikord tahaks lihtsalt, et juuksed oleksid mõnusalt puhtad ja kohevad siis on võimalik valida meie teenuste seast ka ainult Massaažiga peapesu. Vastavalt vajadusele peseme juukseid süvapuhastava shampooniga, mis eemaldab juustelt ja peanahalt kõik ebavajalikud jäägid, mis ajajooksul on kogunenud. Süvapuhastav pesu aitab eriti juhtudel, kui teil on juhuslikult kodus rauarikas vesi, mis on muutnud juuksed kollaseks või on juuksed muutunud roheliseks ujulas käimisest.

Tänu palavale suvele, muutusid populaarseks juuksetattood – Tattoo tehakse habemenoaga ja disaini valib klient – soovitav on eelnevalt mõned ideed välja vaadata ja koha peal saab täpsustada või muuta vastavalt vajadusele disaini.

Lisaks värskele soengule pakuvad nad sulle ka nauditavat peapesu koos peamassaažiga.

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastel on võimalik mängida või multikaid vaadata seni, kuni laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Parkimine Lossi tänaval 15 minutit tasuta. Asume kesklinnas A-piirkonnas, Heino Elleri muusikakooli vastas.

Lähimad 90 min. parklad on järgmised:
1. Linnaraamatukogu parkla "Magistri"
2. J. Liivi (ja J.Liivi tn 2 kõrval)
3. K.E. von Baeri (Näituse-Oru), tenniseväljaku kõrval
3. Vallikraavi tn algus (Pepleri-K.E.von Baeri)
4. J.W.F. Hezeli tn (8 kohta)