Wave Wave Wave

Soengud

Meeldejäävad soengud igaks tähtpäevaks

Pruudisoengu konsultatsioon (proovisoeng)

Palju õnne! Sinu elu üks meeldejäävamaid päevi on õige pea käes! Selleks, et imeline päev saaks kroonitud täiusliku soengug, soovitame sul tulla salongi juuksuri või stilisti juurde enne pulmasoenguks broneeritud aega eelkonsultatsioonile.

Üheskoos arutame läbi, milline saab su pruudisoeng sel imelisel päeval olema. Arvesse võtame: milline on sinu rõivastus, millised on ehted ja muud aksessuaarid, mida soovid kanda juustes või riietuse juures. Konsultatsiooni käigus on võimalik teha ka proovisoeng, broneerida vajadusel aeg eelnevaks juuste intensiivhoolduseks, värvimiseks või lõikuseks.

Soeng on üks oluline osa pulmapäevast, olgu siis ka see detail põhjalikult ettevalmistatud ja läbimõeldud.

Pruudisoeng

Pruudisoengu teenus algab konsultatsiooniga, et selgitada välja sinu ootused pruudisoengu lõpptulemuse osas – kinnitatud soeng, lahtine soeng, punutised, aksessuaarid juustes jne. Võtame arvesse iga su pisimatki soovi!

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastele oleme sisustanud mängutoa kus on võimalik aega sisustada kui laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Rattaga tulijad saavad jätta oma ratsu rattahoidjasse

Parkimine kõikidele klientidele on hoovis parkimiskaardi alusel tasuta. Parkimiskaardi saab klient salongist enne broneeritud teenuse algust. Tänaval saab argipäeviti kell 8.00-18.00 parkimiskella kasutades 90 minutit tasuta parkida, peale seda 1euro tunni eest.

Sissepääs salongi asub hoovipoolsest punasest uksest - kus on silt "varjend" - sealt edasi pääseb vasakpoolsest uksest koridori ja teisel korrusel rokiklubi ukse kõrvalt pääsebki salongi.