Wave Wave Wave

Soengud

Meeldejäävad soengud igaks tähtpäevaks

Pruudisoengu konsultatsioon (proovisoeng)

Palju õnne! Sinu elu üks meeldejäävamaid päevi on õige pea käes! Selleks, et imeline päev saaks kroonitud täiusliku soengug, soovitame sul tulla salongi juuksuri või stilisti juurde enne pulmasoenguks broneeritud aega eelkonsultatsioonile.

Üheskoos arutame läbi, milline saab su pruudisoeng sel imelisel päeval olema. Arvesse võtame: milline on sinu rõivastus, millised on ehted ja muud aksessuaarid, mida soovid kanda juustes või riietuse juures. Konsultatsiooni käigus on võimalik teha ka proovisoeng, broneerida vajadusel aeg eelnevaks juuste intensiivhoolduseks, värvimiseks või lõikuseks.

Soeng on üks oluline osa pulmapäevast, olgu siis ka see detail põhjalikult ettevalmistatud ja läbimõeldud.

Pruudisoeng

Pruudisoengu teenus algab konsultatsiooniga, et selgitada välja sinu ootused pruudisoengu lõpptulemuse osas – kinnitatud soeng, lahtine soeng, punutised, aksessuaarid juustes jne. Võtame arvesse iga su pisimatki soovi!

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastel on võimalik mängida või multikaid vaadata seni, kuni laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Parkimine Lossi tänaval 15 minutit tasuta. Asume kesklinnas A-piirkonnas, Heino Elleri muusikakooli vastas.

Lähimad 90 min. parklad on järgmised:
1. Linnaraamatukogu parkla "Magistri"
2. J. Liivi (ja J.Liivi tn 2 kõrval)
3. K.E. von Baeri (Näituse-Oru), tenniseväljaku kõrval
3. Vallikraavi tn algus (Pepleri-K.E.von Baeri)
4. J.W.F. Hezeli tn (8 kohta)