Wave Wave Wave

Laste juukselõikus

Juukselõikuse käigus korrigeeritakse ja värskendatakse varasemat lõikust vastavalt sinu soovidele.

Laste juukselõikus

Laste seas on lisaks klassikalistele lõikustele väga populaarsed juuksetattood.

Kliente ootame juba imiku east ning meie juuksurid on arvestanud sellega, et last tuleb ka harjutada lõikuse protseduuriga. Seega palume issidel-emmedel varuda kannatust ja arusaama, et esimesed korrad ei pruugi üldse üldse lõikuseni jõuda. Ja väikestel lastel võiks kaasas olla tagavara särk.

NB!
Lapse harjutamine lõikusega on kliendile tasuta. Omalt poolt oleme teinud lastele mängutoa, et oleks alati positiivne emotsioon kohast, kuhu tulla.

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastele oleme sisustanud mängutoa kus on võimalik aega sisustada kui laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Rattaga tulijad saavad jätta oma ratsu rattahoidjasse

Parkimine kõikidele klientidele on hoovis parkimiskaardi alusel tasuta. Parkimiskaardi saab klient salongist enne broneeritud teenuse algust. Tänaval saab argipäeviti kell 8.00-18.00 parkimiskella kasutades 90 minutit tasuta parkida, peale seda 1euro tunni eest.

Sissepääs salongi asub hoovipoolsest punasest uksest - kus on silt "varjend" - sealt edasi pääseb vasakpoolsest uksest koridori ja teisel korrusel rokiklubi ukse kõrvalt pääsebki salongi.