Wave Wave Wave

Meeste juukselõikus

Juukselõikuse käigus korrigeeritakse ja värskendatakse varasemat lõikust vastavalt sinu soovidele.

Meeste juukselõikus

Kukla ja äärte piiramise teenus on loodud meestele, kes on oma soenguga üldjoontes veel rahul, aga härima on hakanud pikemad karvad, mis tungivad juba kõrva, segades kuulmist ja kaelal kasvavatest juustest saab juba patsid punuda. Valides selle lihtsa teenuse, saad muuta oma väljakasvanud lõikuse – randiga juukselõikuseks.

Masinlõikus on lõikus, kus kasutatakse ainult masinat.

Juukselõikuseks nimetame me teenust, kus oleme kombineerinud nii kääritehnikas lõikuse ja masinlõikuse. Hetke seisuga on kõige populaarsem juukselõikus stiil “lühikesed masinlõigatud küljed ja pealt pikemad juuksed”.
Soovikorral saab kombineerida lõikust ka juuste pesuga– mis sisaldab ka lõõgastavat massaaži.

Kui olete juba eakam härra siis pakume teile püsiva hinnaga vabalt valitud stiilis juukselõikust vajadusel koos juuste pesuga. Teenuse leiate, kui broneerite eakate juustelõikuse.

Habeme piiramine on järjest populaarsust koguv teenus. Hoiame korras Teie vaevaga kasvatatud habeme. Puhastame ulakatest karvakestest põsed ja kaela kasutades trimmerit ning vajadusel pardlit.

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastele oleme sisustanud mängutoa kus on võimalik aega sisustada kui laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Rattaga tulijad saavad jätta oma ratsu rattahoidjasse

Parkimine kõikidele klientidele on hoovis parkimiskaardi alusel tasuta. Parkimiskaardi saab klient salongist enne broneeritud teenuse algust. Tänaval saab argipäeviti kell 8.00-18.00 parkimiskella kasutades 90 minutit tasuta parkida, peale seda 1euro tunni eest.

Sissepääs salongi asub hoovipoolsest punasest uksest - kus on silt "varjend" - sealt edasi pääseb vasakpoolsest uksest koridori ja teisel korrusel rokiklubi ukse kõrvalt pääsebki salongi.