Wave Wave Wave

Juuste triibutamine

Triibutamine annab sulle uue ja värske välimuse ilma, et peaks värvima kõiki juukseid.

Juuste triibutamine

Meie juuksurid teevad peeneid triipe, mis hajuvad ideaalselt Teie juukse sisse, kuid see ei tähenda, et alati peab  piirduma vaid heledate toonidega. Triipe võib teha ka oluliselt kirkamate ja julgemate värvidega, mis sobiksid hästi ka sinu põhitooniga. Triibutamine annab sulle uue ja värske välimuse ilma, et peaks värvima kõiki juukseid. Triibutamisel mugavus on see, et saate juuksurikülastuse lükata mõne kuu võrra edasi, ilma et soeng näeks väljakasvanud välja.

Teenusele eelneb konsultatsioon, et selgitada välja sinu ootused juukse värvile ning viimistlusele, lisaks annab juuksur sulle nõuandeid ja soovitusi hilisemaks koduseks juuksehoolduseks.

Juuste triibutamise teenus sisaldab juuste värvimist/triibutamist ühe- või mitmevärvitehnikas osaliselt või kogu juuste pikkuses. Teenuse hinnale lisandub värvi hind vastavalt juuste värvimisel kasutatud värvikogusele.
NB! Hinnakirjas on tegemist baashindadega, mis sisaldab 30g ehk 6€ väärtuses värvikulu. Kui värvi või blondeerijat kulub rohkem, siis lisandub grammipõhiselt materjalikulu. (1g=0.20€)
Hinda pole sisse arvestatud ka Olaplex’i või Ogenex / Egobond kulu – mis on juukseid kaitsev plex.

Juuste värvimisel kasutame kvaliteetseid ja professionaalseid itaalia juuksevärve:  Inebrya ja Be Color
Effektvärvidest
kasutame me Elumen, Emsibeth, Be color otsevärve.

Lisaks juuste triibutamisele sisaldab teenus ka lõõgastavat peanaha massaaži ja lõppviimistlust vastavalt Teie soovidele.

Et juuksevärv püsiks kirgas ja kaunis, soovitame juuksetooni värskendada iga 6 nädala järel.
Et säiliks juuste terve struktuur ja välimus, soovitame lisateenusena valida ka Joico või Olaplex juuksestruktuuri täitva hoolduse.
NB! Seoses Joico 4-astmelise hoolduse toodete mittevastavuse CG meetodiga, oleme teinud hoolduses mõned muudatused. – sellest saab lähemalt lugeda Juuksehoolduste all

Broneeri aeg

Broneeri, naudi & sära

Nokturn ilusalongi põhiväärtuseks on peresõbralikkus. Me ootame rõõmuga vanematega salongi kaasa ka lapsi. Lastele oleme sisustanud mängutoa kus on võimalik aega sisustada kui laps on ootamas oma järjekorda või kui lapsevanem on iluprotseduuridel.

Rattaga tulijad saavad jätta oma ratsu rattahoidjasse

Parkimine kõikidele klientidele on hoovis parkimiskaardi alusel tasuta. Parkimiskaardi saab klient salongist enne broneeritud teenuse algust. Tänaval saab argipäeviti kell 8.00-18.00 parkimiskella kasutades 90 minutit tasuta parkida, peale seda 1euro tunni eest.

Sissepääs salongi asub hoovipoolsest punasest uksest - kus on silt "varjend" - sealt edasi pääseb vasakpoolsest uksest koridori ja teisel korrusel rokiklubi ukse kõrvalt pääsebki salongi.